Strona główna
Domek Kopalino
Zasady wynajęcia
Zdjęcia Kopalino
E-mail, telefon
 
 
 

Domek "Pod Lasem" w Kopalinie

Domek letniskowy leży nad morzem bałtyckim w miejscowości Kopalino przy ul. Bocznej. Jest to piętrowy drewniany dom z tarasem. Na górze znajdują się dwie przytulne sypialnie. Na dole jest duży pokój wypoczynkowy z kominkiem, łazienka z kabiną prysznicową i kuchnia (zdjęcia w galerii). Domek letniskowy jest w pełni wyposażony: ciepła woda, kolorowy telewizor, radio-CD, DVD, lodówka, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, naczynia, sztućce, leżaki, meble ogrodowe, parasol, gril.

Dla Dzieci huśtawka, zjeżdżalnia i piaskownica!!!

Wyjątkowa lokalizacja! Domek stoi na samodzielnej i niezależnej działce graniczącej bezpośrednio z lasem.

powierzchnia domu około 60 m2
powierzchnia działki 500 m2
około 3 km do morza spacerem lub rowerem przez piękny las.
Do Gdańska jest około 60 km.

Zobacz też dokładną lokalizację domku w Kopalinie.

Kopalino i okolice

Mała położona nad morzem wieś kaszubska to doskonała definicja kopalina. Wieś otoczona jest pięknymi lasami pełnymi grzybów, borówek i jagód, po drodze nad morze znajdą Państwo leśne słodkowodne jezioro (Jezioro Kopalińskie), w którym po wykupieniu zgody u właściciela można łowić ryby.
Głównym atutem Kopalina jest oczywiście morze z wyjątkowo ładną i pustą plażą. Jest to idealne miejsce, aby w ciszy i spokoju podziwiać uroki dzikiej przyrody.

Atrakcje Kopalina:

Rowery

Kopalino to wspaniałe tereny dla rowerzystów, jest tu wiele malowniczych, oznaczonych tras rowerowych. Każdy może skorzystać z usług wypożyczalni rowerów. Bardzo polecamy rowery jako doskonały sposób zwiedzania okolicy np. Wydmy Lubiatowskiej, czy latarni morskiej w Stilo.

Konie

W okolicy znajduje się kilka stadnin koni, można w nich uczyć się jazdy konnej korzystając ze specjalnie wytyczonych szlaków i leśnych stajni.

Wydmy ruchome w Łebie

Można też zwiedzić Słowiński Park Narodowy z niesamowitymi wydmami ruchomymi.

 

| Domek | Wynajem | Galeria | Kontakt |